Plugins - Akismet Spam Protection - Stable (latest release) - en to hr translation catalogue (195 entries)

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
hr: %1$s promijenio status komentara u %2$s.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
hr[0]: %d komentar nije moguće provjeriti.
hr[1]: %d komentara nije moguće provjeriti.
hr[2]: %d komentara nije moguće provjeriti.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
hr[0]: %d komentar premješten u Spam.
hr[1]: %d komentara premješteno u Spam.
hr[2]: %d komentara premješteno u Spam.

en: %s ago
hr: Prije %s

en: %s approved | %s approved
hr[0]: %s odobren
hr[1]: %s odobrena
hr[2]: %s odobrenih

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
hr[0]: %s komentar je uhvaćen kao spam.
hr[1]: %s komentara su uhvaćena kao spam.
hr[2]: %s komentara je uhvaćeno kao spam.

en: %s false positive | %s false positives
hr[0]: %s lažni pozitiv
hr[1]: %s lažna pozitiva
hr[2]: %s lažnih pozitiva

en: %s missed spam | %s missed spam
hr[0]: %s propušteni spam
hr[1]: %s propuštena spama
hr[2]: %s propuštenih spamova

en: %s reported this comment as not spam.
hr: %s prijavio da ovaj komentar nije spam.

en: %s reported this comment as spam.
hr: %s prijavio komentar kao spam.

en: (undo)
hr: (poništi)

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
hr[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> je već zaštitio vašu web-stranicu od %2$s spam komentara.
hr[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> je već zaštitio vašu web-stranicu od %2$s spam komentara.
hr[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> je već zaštitio vašu web-stranicu od %2$s spam komentara.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
hr[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaštitio vašu web-stranicu od <a href="%2$s">%3$s spam komentara</a>.
hr[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaštitio vašu web-stranicu od <a href="%2$s">%3$s spam komentara</a>.
hr[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> je zaštitio vašu web-stranicu od <a href="%2$s">%3$s spam komentara</a>.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
hr: <a href="%s">Akismet</a> blokira pristup spamu vašoj web-stranici.

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
hr[0]: <strong class="count">%1$s spam</strong> blokirao <strong>Akismet</strong>
hr[1]: <strong class="count">%1$s spam</strong> blokirao <strong>Akismet</strong>
hr[2]: <strong class="count">%1$s spam</strong> blokirao <strong>Akismet</strong>

en: <strong>Almost done</strong> - configure Akismet and say goodbye to spam
hr: <strong>Još malo pa gotovo</strong> - konfigurirajte Akismet i pozdravite se sa spamom.

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/get/
hr: Akismet API ključ sadrži 12 znakova. Dostupan je na akismet.com/get/

en: API Key
hr: API ključ

en: API key must be set to fetch stats.
hr: API ključ mora biti postavljen kako bi se dohvatila statistika.

en: Account
hr: Račun

en: Accuracy
hr: Preciznost

en: Active
hr: Aktivno

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
hr: Akismet %s zahtijeva WordPress %s ili noviji.

en: Akismet Configuration
hr: Konfiguracija Akismeta

en: Akismet Error Code: %s
hr: Akismet kod greške: %s

en: Akismet Setup
hr: Akismet postavljanje

en: Akismet Stats
hr: Akismet statistika

en: Akismet Support
hr: Akismet podrška

en: Akismet Widget
hr: Akismet widget

en: Akismet anti-spam strictness
hr: Akismet anti-spam strogoća

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
hr: Akismet je uhvatio ovaj komentar kao spam tijekom automatske ponovne provjere.

en: Akismet caught this comment as spam.
hr: Akismet je uhvatio ovaj komentar kao spam.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
hr[0]: Akismet je provjerio %s komentar.
hr[1]: Akismet je provjerio %s komentara.
hr[2]: Akismet je provjerio %s komentara.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
hr: Akismet je odobrio ovaj komentar prilikom automatske ponovne provjere.

en: Akismet cleared this comment.
hr: Akismet je odobrio ovaj komentar.

en: Akismet could not recheck your comments for spam.
hr: Akismet nije u mogućnosti provjerit spam komentare.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
hr: Akismet je naišao na problem prilikom prethodnog SSL zahtjeva i privremeno ga je onemogućio. Za par trenutaka ponovo će početi sa korištenjem SSL-a za zahtjeve.

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
hr: Akismet filtrira spam, kako bi se vi mogli fokusirati na važnije stvari.

en: Akismet has detected a problem.
hr: Akismet je detektirao problem.

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
hr[0]: Akismet vam je uštedio %d sat!
hr[1]: Akismet vam je uštedio %d sata!
hr[2]: Akismet vam je uštedio %d sati!

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
hr[0]: Akismet vam je uštedio %d minutu!
hr[1]: Akismet vam je uštedio %d minute!
hr[2]: Akismet vam je uštedio %d minuta!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
hr[0]: Akismet vam je uštedio %s dan!
hr[1]: Akismet vam je uštedio %s dana!
hr[2]: Akismet vam je uštedio %s dana!

en: Akismet is not configured. Please enter an API key.
hr: Akismet nije konfiguriran. Unesite ključ API-ja.

en: Akismet is now protecting your site from spam. Happy blogging!
hr: Akismet sada štiti vašu web-stranicu od spama. Sretno bloganje!

en: Akismet privacy notice
hr: Akismet pravila privatnosti

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
hr: Akismet je ponovno provjerio i uhvatio ovaj komentar kao spam.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
hr: Akismet je ponovno provjerio i odobrio ovaj komentar,

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
hr: Akismet nije mogao provjeriti ovaj komentar (odgovor: %s), ali će automatski ponovno pokušati kasnije.

en: Akismet was unable to check this comment but will automatically retry later.
hr: Akismet nije mogao provjeriti ovaj komentar, ali automatski će ponovno pokušati kasnije.

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
hr: Akismet nije mogao ponovno provjeriti ovaj komentar (odgovor: %s).

en: Akismet was unable to recheck this comment.
hr: Akismet nije mogao ponovo provjeriti ovaj komentar.

en: All systems functional.
hr: Svi sistemi su funkcionalni.

en: All time
hr: Svo vrijeme

en: Always put spam in the Spam folder for review.
hr: Uvijek smjesti spam u spam mapu za provjeru.

en: An Akismet API key has been defined in the %s file for this site.
hr: Akismet API ključ je definiran u %s datoteci za ovu web-stranicu.

en: Anti-Spam Settings
hr: Anti-Spam postavke

en: Awaiting spam check
hr: Čeka na spam provjeru

en: Cancelled
hr: Otkazano

en: Change
hr: Promijeni

en: Cheatin&#8217; uh?
hr: Malo varamo, ha?

en: Check for Spam
hr: Provjeri za spam

en: Checking for Spam (%1$s%)
hr: Provjera neželjenih komentara (%1$s%)

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
hr: Odaberite želite li se automatski riješiti najgoreg spama ili da se spam uvijek smjesti u spam mapu.

en: Cleaning up spam takes time.
hr: Čišćenje spama zahtijeva vremena.

en: Cleared by Akismet
hr: Očistio Akismet

en: Click the Use this Key button.
hr: Kliknite gumb Upotrijebi ovaj ključ.

en: Comment #%d could not be checked.
hr: Nije moguće provjeriti komentar #%d.

en: Comment #%d is not spam.
hr: Komentar #%d nije spam.

en: Comment #%d is spam.
hr: Komentar #%d je spam.

en: Comment History
hr: Povijest komentara

en: Comment discarded.
hr: Komentar je odbačen.

en: Comment not found.
hr: Komentar nije pronađen.

en: Comment status was changed to %s
hr: Status komentara je promijenjen u %s

en: Comment was caught by %s.
hr: Komentar je uhvatio %s.

en: Comments
hr: Komentari

en: Connect with API key
hr: Spoji s API ključem

en: Connect with Jetpack
hr: Spoji s Jetpackom.

en: Contact Akismet support
hr: Kontaktiraj Aksimet podršku

en: Copy and paste the API key into the text field.
hr: Kopirajte i zalijepite API ključ u tekstualno polje ispod.

en: Currently unable to fetch stats. Please try again.
hr: Trenutno nije moguće dohvatiti statistiku. Pokušajte ponovno.

en: Detailed Stats
hr: Detaljna statistika

en: Disabled.
hr: Onemogućeo.

en: Disconnect this account
hr: Odspoji ovaj račun

en: Display a privacy notice under your comment forms.
hr: Prikaži obavijest o privatnosti ispod forme za komentare.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
hr: Prikaži broj spam komentara koje je Akismet uhvatio

en: Do not display privacy notice.
hr: Ne prikazuj obavijest o privatnosti.

en: Eliminate spam from your site
hr: Eliminirajte spam s vaše web-stranice.

en: Enabled.
hr: Omogućeno.

en: Enter an API Key
hr: Unesite API ključ

en: Enter your API key
hr: Unesite API ključ

en: Enter/remove an API key.
hr: Unos/uklanjanje API ključa.

en: Failed to connect to Akismet.
hr: Neuspjelo spajanje s Akismetom.

en: Flagged as spam by %s
hr: Označio kao spam %s

en: Flagged as spam by Akismet
hr: Akismet je označio kao spam

en: For more information:
hr: Za više informacija:

en: For more information: %s
hr: Za više informacija: %s

en: History
hr: Povijest

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
hr: Ako je točno, Akismet će automatski odbaciti najgori spam, bolje nego da ga smješta u spam mapu.

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
hr: Ako je točno, prikaži broj odobrenih komentara pokraj svakog autora komentara na stranici liste komentara.

en: If you already have an API key
hr: Ako već imate API ključ

en: In 2012, Akismet began using subscription plans for all accounts (even free ones). A plan has not been assigned to your account, and we&#8217;d appreciate it if you&#8217;d <a href="%s" target="_blank">sign into your account</a> and choose one.
hr: Od 2012. Akismet je počeo koristiti pretplatu za sve račune (čak i besplatne). Izgleda da vašem računu nije pridodana nikakva pretplata, i cijenili bi ako bi ste se <a href="%s" target="_blank">prijavili na vaš račun</a> i odabrali pretplatu.

en: Manual Configuration
hr: Manualna konfiguracija

en: Manually enter an API key
hr: Ručno unesi API ključ

en: Missing
hr: Nedostaje

en: Network functions are disabled.
hr: Mrežne funkcije su onesposobljene.

en: New to Akismet
hr: Novi u Aksimetu

en: Next Billing Date
hr: Slijedeći datum naplate

en: No Subscription Found
hr: Pretplata nije pronađena

en: No comment history.
hr: Nema povijesti komentara.

en: No comments were caught as spam.
hr: Nijedan komentar nije uhvaćen kao spam.

en: No worries! Get in touch and we&#8217;ll sort this out.
hr: Bez brige! Kontaktirajte nas i pomoći ćemo riješiti ovo.

en: Note:
hr: Bilješka:

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
hr: Na ovoj stranici možete podesiti Aksimet dodatak.

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
hr: Na ovoj stranici možete ažurirati vaše postavke Akismeta i vidjeti spam statistiku.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
hr: Na ovoj stranici, možete vidjeti statistiku o filtriranom spamu na vašoj web-stranici.

en: Overview
hr: Pregled

en: Past six months
hr: Prošlih šest mjeseci

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
hr: Molimo <a href="%1$s">nadogradite WordPress</a> na aktualnu inačicu, ili <a href="%2$s">degradirajte na inačicu 2.4 Akismet dodatka</a>.

en: Please <a href="%s" target="_blank">contact our support team</a> with any questions.
hr: Molimo <a href="%s" target="_blank">kontaktirajte naš tim za podršku</a> sa bilo kojim pitanjem.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
hr: Molim provjerite vašu <a href="%s">Akismet konfiguraciju</a> i kontaktirajte vaš web host ako se problemi nastave.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
hr: Molimo kontaktirajte <a href="%s" target="_blank">Akismet podršku</a> za pomoć.

en: Please update your payment information.
hr: Molimo ažurirajte vaše informacija za uplatu.

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
hr: Molimo posjetite stranicu <a href="%s" target="_blank">vašeg Akismet računa</a> kako bi reaktivirali vašu pretplatu.

en: Privacy
hr: Privatnost

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
hr[0]: Procesiran %d komentar.
hr[1]: Procesirano %d komentara.
hr[2]: Procesirano %d komentara.

en: Re-adding...
hr: Ponovno dodavanje...

en: Remove this URL
hr: Ukloni ovaj URL

en: Removing...
hr: Uklanjanje...

en: Save Changes
hr: Snimi promijene

en: Set up a different account
hr: Postavi drugi račun

en: Set up your Akismet account
hr: Postavite svoj Akismet račun

en: Set up your Akismet account to enable spam filtering on this site.
hr: Postavite Akismet račun kako bi uključili filtriranje spama na web-stranici.

en: Settings
hr: Postavke

en: Show approved comments
hr: Prikaži odobrene komentare

en: Show the number of approved comments beside each comment author
hr: Prikaži broj odobrenih komentara pokraj svakog autora komentara

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
hr: Prikaz broja odobrenih komentara pokraj svakog autora komentara na stranici liste komentara.

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
hr: Registrirajte račun na %s kako bi dobili API ključ.

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
hr: Potiho ukloni najgori i najupornij spam tako da ga nikad ne vidim.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
hr: Neki komentare Akismet još nije provjerio za spam. Privremeno su zadržani za moderaciju i kasnije će automatski biti provjereni.

en: Spam Blocked
hr: Spam blokiran

en: Spam blocked | Spam blocked
hr[0]: Blokiran spam

en: Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than 1 day is deleted automatically. | Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than %2$d days is deleted automatically.
hr[0]: Spam u <a href="%1$s">spam mapi</a> stariji od 1 dana briše se automatski.
hr[1]: Spam u <a href="%1$s">spam mapi</a> stariji od %2$d dana briše se automatski.
hr[2]: Spam u <a href="%1$s">spam mapi</a> stariji od %2$d dana briše se automatski.

en: Statistics
hr: Statistika

en: Stats response could not be decoded.
hr: Nije moguće dekodirati status Statistike.

en: Strictness
hr: Kriterij

en: Subscription Type
hr: Vrsta pretplate

en: Suspended
hr: Suspendirano

en: Temporarily disabled.
hr: Privremeno onemogućeno.

en: The API key you entered could not be verified.
hr: API ključ koji ste upisali nije moguće verificirati.

en: The Akismet subscription plan
hr: Plan Aksimet pretplate

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
hr: Veza sa akismet.com nije mogla biti uspostavljena. Molimo vas da pogledate <a href="%s" target="_blank">naš vodič o vatrozidovima</a>, a potom provjerite konfiguraciju vašeg servera.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
hr: Ključ koji ste unijeli nije ispravan. Molim provjerite još jednom.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
hr: Status pretplate - aktivan, otkazan ili suspendiran

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
hr: Vremenski period za dohvaćanje statistike. Opcije: 60 dana, 6 mjeseci, sve

en: The value provided is not a valid and registered API key.
hr: Unos nije valjani registriran API ključ.

en: There is a problem with your API key.
hr: Postoji problem s vašim API ključem.

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments awaiting moderation.
hr: Nema komentara za provjeru. Akismet će provjeriti samo komentare koji su na Čekanju.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
hr[0]: Trenutno se <a href="%2$s">%1$s komentar</a> nalazi u spam obradi.
hr[1]: Trenutno se <a href="%2$s">%1$s komentara</a> nalazi u spam obradi.
hr[2]: Trenutno se <a href="%2$s">%1$s komentara</a> nalazi u spam obradi.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
hr: Trenutno nema ničega u <a href='%s'>spam obradi</a>.

en: This comment was reported as not spam.
hr: Ovaj komentar je prijavljen da nije spam.

en: This comment was reported as spam.
hr: Ovaj komentar je prijavljen kao spam.

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Learn how your comment data is processed</a>.
hr: Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. <a href="%s" target="_blank" rel="nofollow noopener">Saznajte kako se obrađuju podaci komentara</a>.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
hr: API ključ ove web-stranice je nepromjenjiv (hardcoded) i ne može biti promijenjen koristeći API.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
hr: API ključ ove web-stranice je nepromjenjiv (hardcoded) i ne može biti obrisan.

en: Title:
hr: Naslov:

en: To continue your service, <a href="%s" target="_blank">upgrade to an Enterprise subscription</a>, which covers an unlimited number of sites.
hr: Za daljnje korištenje servisa, <a href="%s" target="_blank">nadogradite na Enterprise pretplatu</a>, koja pokriva neograničeni broj web-stranica.

en: To help your site with transparency under privacy laws like the GDPR, Akismet can display a notice to your users under your comment forms. This feature is disabled by default, however, you can turn it on above.
hr: Kako bi pomogli s transparentnošću vaše web-stranice za zakone kao što su GDPR, Akismet vašim korisnicima može prikazati obavijest ispod komentar forme. Ova opcija je onesposobljeno po izvornim postavkama, međutim možete ju uključiti gore.

en: URL removed
hr: URL uklonjen

en: Un-spammed by %s
hr: Od-spamirao %s

en: Upgrade
hr: Nadogradi

en: Use your Jetpack connection to set up Akismet.
hr: Upotrijebite Jetpack konekciju kako bi aktivirali Akismet.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
hr: Korišten od strane milijuna korisnika, Akismet je vjerojatno najbolji način  <strong>zaštite vašeg bloga od spama</strong>. Štiti vašu web-stranicu čak i dok spavate. Kako bi započeli otvorite <a href="admin.php?page=akismet-key-config">konfiguracijski zaslon Akismeta</a> kako bi postavili svoj API ključ.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started: activate the Akismet plugin and then go to your Akismet Settings page to set up your API key.
hr: Korišten od strane milijuna korisnika, Akismet je vjerojatno najbolji način <strong>zaštite vašeg bloga od spama</strong>. Štiti vašu web-stranicu čak i dok spavate. Kako bi započeli: aktivirajte Akismet dodatak i zatim otvorite konfiguracijski zaslon Akismeta kako bi postavili svoj API ključ.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
hr: Korišten od strane milijuna korisnika, Akismet je vjerojatno najbolji način <strong>zaštite vašeg bloga od spama</strong>. Vaša web-stranica je u potpunosti kofigurirana i zaštićena, čak i dok spavate.

en: View comment history
hr: Pregledaj povijest komentara

en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
hr: Ne možemo procesuirati Vašu uplatu. Molimo <a href="%s" target="_blank"> ažurirate vaše podatke za uplatu</a>.

en: We collect information about visitors who comment on Sites that use our Akismet anti-spam service. The information we collect depends on how the User sets up Akismet for the Site, but typically includes the commenter's IP address, user agent, referrer, and Site URL (along with other information directly provided by the commenter such as their name, username, email address, and the comment itself).
hr: Prikupljamo informacije o posjetiteljima koji komentiraju na web-stranicama koje koriste našu Akismet anti-spam uslugu. Informacije koje prikupljamo ovise o tome kako je Korisnik podesio Akismet za web-stranicu, ali to obično uključuje IP adresu komentatora, korisnički agent, referent i URL web-stranice (skupa s ostalim informacijama koje komentator direktno dostavlja, poput njihovog imena, korisničkog imena, adrese e-pošte i samog komentara).

en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
hr: Želite li <a href="%s">provjeriti komentare na čekanju</a>?

en: You are connected as %s.
hr: Spojeni ste kao %s.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
hr: Možete nam pomoći u borbi protiv spama i nadograditi vaš račun s <a href="%s" target="_blank">plaćanjem simboličnog novčanog iznosa</a>.

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
hr: Vi nemate Akismet plan.

en: You don't have permission to do that.
hr: Nemate dopuštenje da to napravite.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
hr: Trebate unijeti API ključ kako bi aktivirali Akismet servis na vašoj web-stranici.

en: You&#8217;re using Akismet on far too many sites for your Pro subscription.
hr: Koristite Akismet na previše web-stranica za vašu Pro pretplatu.

en: You&#8217;re using your Akismet key on more sites than your Pro subscription allows.
hr: Koristite vaš Akismet ključ na više web-stranica nego što to dopušta vaša Pro pretplata.

en: Your API key is no longer valid. Please enter a new key or contact support@akismet.com.
hr: Vaš API ključ je ne važeći. Unesite novi ključ ili kontaktirajte support@akismet.com.

en: Your Akismet plan has been cancelled.
hr: Vaš Akismet pretplata je otkazana.

en: Your Akismet subscription is suspended.
hr: Vaša Akismet pretplata je suspendirana.

en: Your Pro subscription allows the use of Akismet on only one site. Please <a href="%s" target="_blank">purchase additional Pro subscriptions</a> or upgrade to an Enterprise subscription that allows the use of Akismet on unlimited sites.
hr: Vaša Pro pretplata dopušta korištenje Akismet samo na jednoj web-stranici. Molimo <a href="%s" target="_blank">kupite dodatne Pro pretplate</a> ili nadogradite na Enterprise pretplatu koja omogućuje korištenje Akismeta na neograničenom broju web-stranica.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
hr: Vaš web server ne može kreirati SSL zahtjeve; kontaktirajte vaš web hosting i pitajte ih da dodaju podršku za SSL zahtjeve.

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
hr: Moguće je da vaš vatrozid blokira Akismet. Molimo kontaktirajte vaš host i uputite ih na <a href="%s" target="_blank">naš vodič o vatrozidovima</a>..

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
hr: Vaša web-stranica se ne može spojiti s Akismet poslužiteljima.

en: Your subscription for %s is cancelled.
hr: Vaša pretplata za %s je otkazana.

en: Your subscription for %s is suspended.
hr: Vaša pretplata za %s je suspendirana.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
hr: Vaš web host ili server administrator je onemogućio PHP funkciju <code>gethostbynamel</code>. <strong>Akismet ne može ispravno funkcionirati dok se ovo ne popravi</strong>. Molim kontaktirajte vaš web host ili administratora vatrozida i dajte im <a href="%s" target="_blank">ovu informaciju o sistemskim zahtjevima Akismeta</a>.
